Главная » Доска объявлений » Агро объявления » Услуги


Аграрные сельхоз объявления
Ви не в змозі знайти лабораторію для аналізу – телефонуйте в Отаву, вам допоможуть.
07.07.2011, 15:53
Важливим напрямом діяльності НСФ «ОТАВА» є проведення складних наукових аналізів для приватних підприємців, дрібних та середніх фірм. Як правило, ці аналізи не виконуються у звичайних аналітичних лабораторіях, оскільки вимагають роботи з англомовною науковою літературою, поєднання різнопланових біологічних і хімічних аналітичних методів, висококваліфікованого персоналу та дорогого в обслуговуванні обладнання. Такі аналізи ОТАВА, зокрема, виконує для фірм, що експортують хімічні та біологічні товари з Китаю, розробляють нові продукти на основі західних зразків. Подібні аналізи виконуються з метою виявлення підробок серед косметичних товарів, БАДів, визначення токсичних речовин, генно-модифікованих продуктів, медичних засобів, вакцин тощо.
Нашим клієнтам пропонується широкий спектр послуг для аналізу складу речовин як органічної та і неорганічної природи. Серед них пакувальні матеріали для харчової промисловості (різноманітні целофанові плівки), товари будівельної галузі (сухі будівельні суміші : штукатурки, шпакльовки, ґрунтовки; лакофарбові матеріали; розчинники, просочуючі рідини). Важливим напрямком нашої діяльності залишається розробка та аналіз хімічних речовин для очистки води, зокрема реагентів для водопідготовки, аналіз харчових продуктів, фармпрепаратів.
Також ми працюємо зі штучними засобами для чистки одягу та із засобами побутової хімії.
Автокосметика та товари автохімії є ще одним напрямком нашої роботи.
Ми попіклувалися, щоб ваші домашні улюбленці не залишилися поза увагою. Фірма «ОТАВА» пропонує аналіз продукції догляду за тваринами (косметичні засоби, шампуні, а також наповнювачі для туалетів) та рослинами (грунти, добрива, засоби для захисту від шкідників, покращення росту). Але це далеко не повний список наших послуг.

Аналіз проводять кваліфікований персонал із застосуванням сучасних фізико-хімічних та хімічних методів. Це методи якісного (ЯМР(NMR)-, ІЧ-, УФ-спектроскопія), а також кількісного або напівкількісного аналізу (зокрема, флуориметрія, методи полуменевої (FAAS) та електротермічної атомної спектроскопії (ETAAS)). Безперечною нашою перевагою є використання таких провідних інструментальних методів аналізу як рідинна високоефективна хроматографія з мас-детекцією (LCMC), газова хроматографія з мас-детекцією (GCMC) та метод рентгенофлуоресцентного аналізу (XRF), що дозволяє підвищити точність отриманих результатів у декілька разів.Контактное лицо: Андрей | Телефон: 0442215531
Просмотров: 917 | Размещено до: 20.12.2011

агро сайт

овощи, фрукты, зерно
продам, куплю
Обьявления на агро продукцию
Бесплатные сельхоз обьявления
Яндекс.Метрика