Главная » Доска объявлений » Агро объявления » Cельхозтехника


Аграрные сельхоз объявления
Сімвольт – Інтернет-маркет, де можна купити портативні рефрактометри
03.02.2011, 16:59
Портативні рефрактометри – справжня знахідка для фахівців. Ці прилади зручні та прості у використанні й обслуговуванні, завдяки невеликим розмірам можуть переноситися у футлярі або кишені.
Портативний рефрактометр являє собою оптико-механічний прилад, призначений для вимірювання вагового процентного вмісту сухих речовин у розчині. Принцип його дії заснований на використанні явища граничного заломлення світла. Шкала портативного рефрактометра може бути проградуйована у відсотках сухих речовин % Brix, масових частках тощо.
У Маркеті вимірювальних приладів «Сімвольт» представлено широкий вибір рефрактометрів, призначених для контролю концентрації цукру в продуктах і напоях, аналізу меду, приготування розчинів на харчових виробництвах. Також пропонуються рефрактометри для вимірювання питомої щільності сечі, плазми крові, білка сироватки і показника заломлення, визначення концентрації різних індустріальних рідин, етиленгліколю чи пропіленгліколю в охолоджувальних системах тощо.
На нашому сайті Ви можете переглянути зображення цих приладів, ознайомитися з описом їхніх технічних характеристик та цінами. Кваліфіковані фахівці Сімвольт нададуть професійну консультацію з питань правильного вибору рефрактометра. Перед тим, як купити прилад, який Вас зацікавив, Ви можете протестувати його в магазині.
Чекаємо на Вас у маркеті Сімвольт і бажаємо вдалих покупок!

Контактное лицо: Александр | Телефон: (044) 221-93-73, 221-72-30
Просмотров: 427 | Размещено до: 10.07.2011

агро сайт

овощи, фрукты, зерно
продам, куплю
Обьявления на агро продукцию
Бесплатные сельхоз обьявления
Яндекс.Метрика