Главная » Доска объявлений » Агро объявления » Cельхозтехника


Аграрные сельхоз объявления
Остерігайтесь китайських підробок вимірювальних приладів «Exotek Instruments»
02.09.2010, 13:23
Ми вже звикли до китайських підробок телефонів, одягу, автомобілів. Нещодавно до цього списку додалися й вимірювальні прилади шведського виробника «Exotek Instruments». Як відомо, «Exotek Instruments» є одним з лідерів ринку виробників вимірювальних приладів, таких як вологоміри, газові детектори, термогігрометри, металошукачі та ін. Китайці не зуміли утриматись від спокуси відірвати ласий шматок від шведського пирога і випустили свій «Exotek Instruments» під назвою «CEM».
«CEM» виглядає майже так само, як і «Exotek Instruments». Можлива тільки незначна різниця в назві, але існує велика різниця в якості, надійності використаних матеріалів (пластик, комплектуючі), точності вимірювань.
«CEM» майже втричі дешевший, ніж «Exotek Instruments». Проте не слід забувати, що якісний товар не може бути дешевим. Тому не піддавайтесь спокусі купити дешевше, адже, як відомо, безкоштовний сир буває тільки в мишоловці. http://www.labprice.ua/konsultacii_z_pitan_viboru_obladnannya/osterigajtes_kitajskix_pidrobok_vimiryuvalnix_priladiv_exotek_instruments_21_2123

Контактное лицо: Евгений | Телефон: 044 221-72-30
Просмотров: 647 | Размещено до: 02.12.2010

агро сайт

овощи, фрукты, зерно
продам, куплю
Обьявления на агро продукцию
Бесплатные сельхоз обьявления
Яндекс.Метрика